Michelle showroom

?סעיף 1 - מה עושים עם המידע שלך
כאשר אתה רוכש משהו מהחנות שלנו, כחלק מהרכישה ואת תהליך המכירה, אנו אוספים את המידע האישי שאתה נותן לנו כגון שמך, כתובתך וכתובת הדוא"ל שלך.
בעת גלישה בחנות שלנו, אנו מקבלים באופן אוטומטי את כתובת פרוטוקול האינטרנט (IP) של המחשב שלך על מנת לספק לנו מידע שעוזר לנו ללמוד על הדפדפן ומערכת ההפעלה שלך.
 שיווק בדוא"ל (אם רלוונטי): ברשותך, אנו עשויים לשלוח לך הודעות דוא"ל על החנות שלנו, מוצרים חדשים ועדכונים אחרים.

סעיף 2 - הסכמה
?כיצד אתה מקבל את הסכמתי
כאשר אתה מספק לנו פרטים אישיים כדי להשלים עסקה, אמת את כרטיס האשראי שלך, בצע הזמנה, ארגן משלוח או החזר רכישה, נרמז כי אתה מסכים לאספנו ולהשתמש בו מסיבה ספציפית זו בלבד. אם אנו מבקשים את הפרטים האישיים שלך מסיבה משנית, שיווק, אנחנו גם לשאול אותך ישירות על הסכמתך לידי ביטוי, או לספק לך הזדמנות לומר לא.

?כיצד ניתן למשוך את הסכמתי
תוכל לבטל את הסכמתך ליצור איתך קשר, להמשך איסוף המידע, השימוש בו או גילויו, בכל עת, על ידי יצירת קשר איתנו בכתובת האימיילaver.sarit@gmail.com 

סעיף 3 - גילוי
אנו עשויים לחשוף את הפרטים האישיים שלך אם אנו נדרשים על פי חוק לעשות זאת או אם אתה מפר את התנאים וההגבלות שלנו.

> החנות שלנו מתארחת ב- Shopify Inc. הם מספקים לנו את פלטפורמת המסחר האלקטרוני המקוון המאפשרת לנו למכור את המוצרים והשירותים שלנו עבורך.
הנתונים שלך מאוחסנים באמצעות אחסון נתונים של Shopify, מסדי נתונים ואת היישום הכללי Shopify. הם מאחסנים את הנתונים שלך בשרת מאובטח מאחורי חומת אש.

:תשלום
אם תבחר שער תשלום ישיר כדי להשלים את הרכישה, ולאחר מכן Shopify מאחסן את נתוני כרטיס האשראי שלך. הוא מוצפן באמצעות תקן האבטחה בתעשייה של כרטיס התשלום (PCI-DSS). נתוני העסקה שלך מאוחסנים רק כל עוד יש צורך להשלים את עסקת הרכישה שלך. לאחר מכן, פרטי העסקה שלך נמחקים.
כל שערי התשלום הישירים עומדים בתקנים שנקבעו על-ידי PCI-DSS כפי שנוהלו על-ידי המועצה לתקני PCI, המהווה מאמץ משותף של מותגים כגון Visa, Mastercard, American Express & Discover.
דרישות PCI-DSS מסייעות להבטיח את הטיפול המאובטח של פרטי כרטיס האשראי על-די החנות שלנו וספקי השירות שלה.
לקבלת מידע נוסף, מומלץ לקרוא גם את התנאים וההגבלות של Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) או הצהרת פרטיות (https://www.shopify.com/legal/privacy).

SECTION 5 - שירותי צד שלישי
באופן כללי, ספקי צד שלישי המשמשים אותנו רק לאסוף, להשתמש ולחשוף את המידע שלך

במידה הנדרשת כדי לאפשר להם לבצע את השירותים שהם מספקים לנו. עם זאת, ספקי שירותים של צד שלישי מסוימים, כגון שערי תשלום ומעבדי תשלום אחרים, הם בעלי מדיניות פרטיות משלהם ביחס למידע שאנו נדרשים לספק להם לגבי רכישותיך עסקאות.

עבור אלה אנו ממליצים שתקרא את מדיניות הפרטיות שלהם, כך שתוכל להבין את האופן שבו המידע האישי שלך יטופל על ידי הספקים האלה.
בפרט, זכור כי ספקים מסוימים עשויים להיות ממוקמים או שיש להם מתקנים הממוקמים השיפוט מאשר לך או לנו. אז אם אתה בוחר להמשיך בעסקה הכרוכה בשירותים של ספק שירות של צד שלישי, המידע שלך עשוי להיות כפוף לחוקי השיפוט (ים) שבהם נמצא ספק השירות או המתקנים שלו.
לדוגמה, אם אתה נמצא בקנדה והעסקה שלך מעובדת על ידי שער תשלום הממוקם בארצות הברית, ייתכן שהמידע האישי שלך שישמש להשלמת העסקה יהיה כפוף לגילוי לפי חוקי ארצות הברית, כולל חוק הפטריוט.
לאחר שתצא מאתר האינטרנט של החנות או תנותב מחדש אל אתר או יישום של צד שלישי, אינך כפוף עוד למדיניות פרטיות זו או לתנאים ולהגבלות של אתר האינטרנט שלנו.

קישורים
בעת לחיצה על קישורים בחנות שלנו, הם עשויים להפנות אותך מהאתר שלנו. אנחנו לא אחראים על נוהלי הפרטיות של אתרים אחרים ומעודדים אותך לקרוא את הצהרות הפרטיות שלהם.

סעיף 6 - SECURITY

כדי להגן על המידע האישי שלך, אנו נוקטים אמצעי זהירות סבירים ופעל שיטות עבודה מומלצות בתעשייה כדי לוודא שהוא לא הפסיד בצורה לא נכונה, נעשה שימוש לרעה, גישה, גילוי, שינוי או הרס. אם אתה מספק לנו את פרטי כרטיס האשראי שלך, המידע מוצפן באמצעות טכנולוגיית שכבת שקע מאובטחת (SSL) ומאוחסן באמצעות AES - 256. למרות שלא קיימת שיטת שידור באינטרנט או באחסון אלקטרוני, אנו שומרים על כל דרישות ה- PCI-DSS ויישמים סטנדרטים נוספים בתעשייה.

סעיף 7 - COOKIES

הנה רשימה של עוגיות שאנו משתמשים בהן. רשמנו אותם כאן כך שתוכל לבחור אם ברצונך לבטל את הסכמתך לקובצי cookie או לא.
_session_id, אסימון ייחודי, sessions, מאפשר לאחסן לאחסן מידע על הפעילות באתר שלך (המפנה, דף הנחיתה וכו ') .
_shopify_visit, אין נתונים מוחזקים, מתמיד למשך 30 דקות מהביקור האחרון, נעשה שימוש במעקב הסטטיסטי הפנימי של ספק אתר האינטרנט שלנו כדי לרשום את מספר הביקורים
_shopify_uniq, אין נתונים המוחזקים, יפוג בחצות (יחסית ל- מבקר) של היום הבא, סופר את מספר הביקורים בחנות על ידי לקוח אחד.
עגלה, אסימון ייחודי, מתמשך במשך 14 שבועות, מאחסן מידע על תוכן העגלה שלך.
_secure_session_id, ייחודי <<>


סעיף 8 - גיל הסכמה

באמצעות אתר זה, אתה מייצג שאתה לפחות גיל הרוב במדינה או מחוז המגורים שלך, או אתה גיל הרוב במדינה או מחוז המגורים שלך ונתת לנו את הסכמתך לאפשר לכל אחד מהתלויים הקטינים שלך להשתמש באתר זה.

סעיף 9 - שינויים במדיניות הפרטיות

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות בכל עת, לכן בדוק אותה לעתים קרובות. שינויים והבהרות ייכנסו לתוקף מיד עם פרסומם באתר. אם נערוך שינויים מהותיים במדיניות זו, נודיע לך על כך שהיא עודכנה, כך שאתה מודע למידע שאנו אוספים, כיצד אנו משתמשים בו ובאיזה נסיבות, אם בכלל, אנו משתמשים ו / או חושפים
א החנות שלנו נרכשה או מוזגה עם חברה אחרת, המידע שלך עשוי להיות מועבר לבעלים החדשים כדי שנוכל להמשיך למכור לך מוצרים.